č. 1 spomedzi 65 penziónov v lokalite Liptovský Mikuláš
č. 1 spomedzi 46 reštaurácií v lokalite Liptovský Mikuláš
TREND TOP PENZION na Slovensku za rok 2011 - 2019
Liptovská hviezda 2015 - 2020 ***
TripAdvisor Gurmán na Slovensku 2019 2 miesto 2013 1 miesto 2011

Harmony Spa

  • Harmonizačná masáž Drak
  • Thajská masáž
  • Klasická masáž celotelová
  • Reflexná masáž chodidiel
  • Magnetoterapia

 

Harmonizačná masáž DRAK (60 min)

Vychutnajte si v našom novom Harmony SPA spoločne s tónmi hudby sfér jedinečnú masáž, ktorá je špecifická svojím regeneračným účinkom na Váš organizmus. Pri masáži tváre, krku, dekoltu a rúk používame čisto prírodný špeciálny olej a krém, ktorý Vašu pokožku maximálne hydratuje a má vysoký účinok na zmiernenie vrások a ich prevenciu. Súčasťou harmonizačnej dračej procedúry je aj indická masáž hlavy Champi, ktorá pomáha pri bolestiach hlavy, očí, migréne a spoľahlivo podporuje rast a kvalitu vlasov. Táto masáž je krásnou odmenou pre Vaše telo. Na záver si po dúškoch vychutnáte „dračí elixír“, ktorý z vnútra ešte podporí účinky harmonizačnej procedúry.

Thajská masáž (70 min)

Je vhodná pre všetkých, ktorý túžia po hlbokej relaxácii. Využíva skúsenosti viac ako dva a pol tisíc rokov staré. Opiera sa o teóriu energetických dráh, meridiánov, ktorými energia v tele preteká. Masážne techniky pramenia z jogy. Thajská masáž stimuluje krvný obeh, odstraňuje bolesti chrbtice, napätie a uvoľňuje energetické blokády.

Klasická relaxačná masáž celého tela (60 min)

Má uvoľňujúci a revitalizujúci účinok na celý organizmus. Masáž regeneruje bolestivé svalstvo, v ktorom sa nahromadila kyselina mliečna počas športovania alebo behom fyzickej záťaže. Cieľom masáže je uvoľnenie svalového napätia a odplavenie škodlivých látok z tela. Má povzbudzujúci účinok na Vaše telo a myseľ. Používame iba vysoko kvalitné masážne oleje.

Reflexná masáž chodidiel (30 min)

Je jednou z najúčinnejších metód alternatívnej medicíny, ktorá je obľúbená po celom svete. Na chodidlách sa nachádzajú všetky nervové zakončenia našich telesných orgánov. Náš masér  pôsobí na reflexné body a týmto stimuluje vzdialené orgány v tele. Masáž podporuje imunitný systém, priaznivo pôsobí pri bolesti chrbta a pomáha pri liečbe vnútorných orgánov.

Nechajte sa nami rozmaznávať a doprajte si zaslúžený relax v našom
Wellness & Harmony SPA